Współpraca

  Witam na moim blogu :)
Zapraszam do współpracy firmy kosmetyczne, związane z modą i inne :)
W zamian za otrzymane do testowania produkty zobowiązuję się do rzetelnego ich zrecenzowania wraz z oceną działania. Recenzja udokumentowana będzie fotografiami wykonanymi przeze mnie.
Każdy mój post dotyczący produktów otrzymanych w ramach współpracy będzie dokładnie i precyzyjnie je przedstawiał.  
MÓJ PROFIL KOSMETYCZNY
Kim jestem? 44 letnia kobieta :)  bez skłonności do jakichkolwiek alergii. Mogę testować wszystko, na podorędziu mam również 9-letnią córkę która powoli zaczyna wchodzić w wiek dojrzewania (dosyć wcześnie teraz dzieci zaczynają ten okres).

MOJA CERA: dojrzała, sucha: czoło, policzki, nos, okolice oczu. Na czole liczne zmarszczki, niezbyt głębokie.Lekko rozszerzone pory na policzkach.

WŁOSY: krótkie - sporo przeszły :D, po trwałej ondulacji, wysuszone i zniszczone.Nie mam łupieżu i nigdy nie cierpiałam na tą przypadłość. Naturalnie proste, siwiejące dosyć licznie. Cierpię na łysienie androgenowe (typu męskiego) - chętnie przetestuję kosmetyki które pomagają uporać się z tym problemem.
PAZNOKCIE:  z reguły pokryte żelem UV ale dla celów badawczych jestem skłonna raz na czas zdjąć żel i przetestować odżywkę. Lubię lakiery do paznokci i często ich używam, nawet na żel. 

CIAŁO: skóra bardzo sucha, bez skłonności do alergii, siniaków, naczynek itd. Mam cellulit, niewielkie rozstępy. Łatwo się opalam, opalenizna utrzymuje się bardzo długo. Jestem posiadaczką wielu znamion.
Czego nie lubię? Nie jest tego wiele :D
Pielęgnacja twarzy: mleczka do makijażu, samoopalacze do twarzy w formie płynnej, tłuste i ciężkie kremy na dzień. 

Pielęgnacja ciała i włosów: Odżywki do włosów bez spłukiwania, słabo oczyszczające peelingi, żele pod prysznic które nie nawilżają skóry, lakiery i pianki oraz inne produkty do stylizacji włosów (nie używam).

Kosmetyki kolorowe (makijaż i manicure): Kolorówka do oczu w tonacji niebieskiej, różowej, fioletowej. Pomadki do ust w kolorach intensywnych: czerwone, różowe (zwłaszcza zimne odcienie), róże do policzków w odcieniach brązu.

Kontakt: beata.glab70@gmail.com