poniedziałek, 18 listopada 2013

Golden Rose RICH COLOR Lakier nr 11 - stylizacja Gloss & Plump

Z wszystkich kolorów lakierów - preferuję zwykły czerwony. Taką czerwień strażacką lubię najbardziej. Lakier RICH COLOR nr 11 ma piękny czerwony kolor krwi (ale takiej tętniczej mocno dotlenionej :D ). Lakiery z tej serii są w buteleczkach o pojemności 10,5ml, dosyć spore. Mają szeroki płaski pędzelek (One Step Maxi Brush) o zaokrąglonym kształcie. Szczerze mówiąc lubię płaskie pędzelki i kształt też mi odpowiada, ale wolałabym, żeby był ciut węższy. Na zdjęciu przedstawione są moje własne osobiste pazurki pokryte dla wygody żelem UV EO Builder Clear (jest to żel bezbarwny, miękki) - dokładnie dwiema cienkimi warstwami i polakierowane RICHEM nr 11 i zabezpieczone lakierem QUICK DRY (o którym poniżej). Nie wiem czy wiecie, ale wraz z tymi lakierami pojawiły się równocześnie jeszcze dwa produkty. Mianowicie Gel LOOK Gloss & Plump- to taki bezbarwny lakier który po wyschnięciu nie traci całkowicie swojej objętości na paznokciu jak zwykłe lakiery. Ma za zadanie wypełnić ubytki i ewentualne nierówności płytki paznokcia lub też nierówności na powierzchni lakieru. Można go stosować jako bazę pod lakier kolorowy i wtedy wypełnia ewentualne nierówności na powierzchni pazurków, można też na lakier kolorowy jako Top Coat gdyż pięknie się błyszczy i jest twardy.
Jest w identycznej butelce jak RICH COLOR. Jest to dosyć gęsty, całkowicie bezbarwny top i wygląda tak:


Drugim uzupełniającym produktem jest Top Coat QUICK DRY - czyli nawierzchniowy lakier wysuszający, mocno nabłyszczający - można go kłaść bezpośrednio na lakier kolorowy lub metodą na cebulkę: lakier kolorowy, później Gel LOOK i na koniec QUICK DRY. Ten top jest rzadszy od Gel LOOK-a i dodatkowo zawiera filtr Anty-Yellow czyli zabezpiecza paznokcie (a dokładnie lakier na nich) przed żółknięciem pod wpływem słońca. Szybko wysycha i po wyschnięciu pięknie się błyszczy. Można go kłaść na lakier kolorowy który jeszcze nie wysechł idealnie - ale wtedy pędzelek się czasami zabarwia od koloru lakieru. Jest przeznaczony jako ostatnia warstwa. Można go również stosować jako warstwa nabłyszczająca przy paznokciach żelowych i akrylowych.

Wszystkie produkty wymienione w tym poście można zakupić tutaj :)

7 komentarzy:

 1. Ja się właśnie zastanawiałam jakie to cudo :D od golden rose uwielbiam tani a niezastąpiony Miss Selene również czerwień ale jaki to nr.niestety już nie pamiętam zużyte opakowanie wylądowało w koszu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Również uwielbiam czerwień :) Lakiery Golden Rose są znakomite jakościowo, a w szczególności te z serii Rich Color :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wkrótce opublikuję foty innych czerwonych lakierów :)
  Następny będzie RED CARPET - czerwony lakier z Dashing DIVA. Też jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czerwień zawsze jest na czasie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lakiery GR bardzo lubię :) ich czerwień jest niemal idealna :)

  OdpowiedzUsuń