czwartek, 14 listopada 2013

Stara Mydlarnia body butter SPA & WELLNESS

Masło kupiłam w drogerii Natura za 20,99 zł. Ma sporą pojemność 250ml. Zapakowane w plastikowy słoik z aluminiową nakrętką i zabezpieczone metalową patynką ochronną. Patynka bardzo szczelnie przykryła masełko, więc póki jej nie zdjęłam nie byłam w stanie wyczuć zapachu kosmetyku. Posiada bardzo intensywny zapach kwiatowy i szczerze mówiąc nie wiem co to jest za kompozycja. Po dłuższej kontemplacji zapachu wyczuwam konwalię, jaśmin i jakieś inne kwiaty. 

Konsystencja gęsta, masło bardzo szybko się wchłania i praktycznie nie zostawia tłustej warstwy. Można go nałożyć dosyć sporo a i tak prędziutko znika - inna rzecz, że w sezonie grzewczym chyba wszyscy mają przesuszoną skórę i pewnie stąd tak szybkie wchłonięcie się kosmetyku. Zastosowałam go na skórę bezpośrednio po depilacji i nic przykrego się nie stało, czyli nie szczypało a wręcz odwrotnie: poczułam miłe schłodzenie i złagodzenie skóry. Na skórze pachnie długo :) jest bardzo wydajne i powinno starczyć na długo.


Skład masełka:

Podoba mi się ten kosmetyk, jedynie zapach jest jak dla mnie zbyt intensywny. Ale na pewno zużyję je do końca :) 1 komentarz: